אודות

מאז הקמתה בשנת 2007 חברת אושן סטאר (Ocean Star) מחוייבת לספק ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרי מזון איכותי - דגים, מאכלי ים וכיום גם צ'יפס מדהים של חברת מק'קיין פודס. על מנת לעמוד בדרישות שוק המזון, הנמצא בצמיחה והתחדשות ללא הרף, אנו מייבאים מוצרים מיותר מ- 20 מדינות ברחבי הגלובוס.  כך גם לקוחותינו נחשפים לטרנדים חדשים בתחום המזון ומוצרים מרתקים אותם אנו שמחים להביא לארץ ולעדכן את נישת המסעדות בכל מה שמתחדש בעולם.

איכות ויחס אישי

אנו עובדים עם ספקים מובילים בתחומם ויצרנים אשר מקפידים על טיב מוצריהם מאחר ואנו רוצים לייבא את המוצר הטוב ביותר מבלי להתפשר לרגע על איכות וטריות.  על מנת שנוכל להיות בטוחים בכך אנו בודקים את המוצר בכל שלב - במפעל, באופן האריזה והשינוע לארץ. בנוסף אנו מעסיקים בודקי איכות (QC) במקום, אשר בודקים את המוצרים לפני שהם נארזים ונשלחים לארץ.

 

אנו גאים להציג בפני לקוחותינו את מוצרי הים - הדגים ופירות הים האיכותיים ביותר ורשת הספקים שלנו נפרשת על פני מדינות רבות בעולם - מדרום אמריקה ועד למדינות סקנדינביה ואפריקה. אם המוצר טוב נגיע עד סוף העולם כדי שגם לקוחותינו יוכלו ליהנות ממנו. אנו מצליחים להציג טרנדים חדשים בתחום ומבחר הייחודי רק לחברת אושן סטאר: קוד שחור או קוויאר מאלסקה שבארה"ב, סלמון מנורווגיה ועוד.

המומחיות שלנו בתחום נובעת מאהבה גדולה לים והכרות רבת שנים עם מגוון המוצרים הייחודיים הקיימים בעולם.

אנו מביאים את השפע של הים היישר אליך – מצויינות, הקפדה על איכות ואהבה גדולה לים הם המוטו שלנו.

 

 

גיא עמרן, אודות אושן סטארגיא עמרן  מקצועיות שבאה מאהבה

חברת אושן סטאר הוקמה על ידי גיא עמרן, מומחה בתחום יבוא וסחר בדגים ומאכלי ים עם ניסיון של מעל 20 שנה בענף.  

מגוון המוצרים הבאים מהים רחב ביותר וכולל סוגי דגים שונים, קוויאר ומאכלי ים ועל מנת לעשות את הבחירה הנכונה אתם זקוקים לאיש מקצוע בעל ניסיון לצדכם. המומחיות שלנו, תשומת הלב לפרטים הקטנים ובקרת האיכות המחמירה מבטיחים לכם שבמבחן התוצאה תקבלו את המוצרים הטובים ביותר מהמבחר המדהים שבא מן הים.

הניסיון שלנו ההצלחה שלכם

גיא עמרן בעל כישורים רבים וותק וניסיון עשיר בתחום של סחר, יבוא ויצוא של דגים ומוצרים מהים הכולל:

  • ייבוא וייצוא של דגים ומאכלי ים מובחרים כגון קוויאר, סלמון נורווגי ועוד
  • הקמה וניהול של מפעלי דגים
  • הקמת מחלקות דגים קפואים וטריים ברשתות שיווק
  • ייעוץ מקצועי לשפים, מסעדות ומפעלי מזון. 
  • הובלת טרנדים ושינוי הרגלי צריכה בשוק המקומי